Banner pages

Usługi

Jeśli są Państwo zdecydowani wejść na drogę ciągłego doskonalenia możemy Państwa wesprzeć poprzez:

Audyt organizacji pod katem Lean Management

Przegląd organizacji lub wskazanych obszarów w zakresie elementów możliwych do usprawnienia. Wsparcie obejmuje określenie strat oraz sugestie sposobów minimalizacji nieskutecznych rozwiązań (lista akcji naprawczych).

 

Konsultacje

Wsparcie konsultanta w zakresie dowolnie wybranego elementu Lean Management w Państwa firmie. Jeśli zaczęliście Państwo swoją przygodę z Lean i napotkaliście problem, który uniemożliwia przejście kolejnego etapu. Pomożemy pokonac przeciwności.

 

Warszataty wdrożeniowe.

Indywidualnie dopasowane do Państwa firmy warsztaty mające przeszkolenie osób odpowiedzialnych w firmie za wdrożenie i wypracowanie w zespole gotowych rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i realiów. Warsztaty kończą się konkretną, uzgodnioną z odpowiedzialnymi listą działań mających na celu osiągnięcie zamierzonego celu.

 

Pełne wdrożenie wybranych elementów Lean Management

Ustalamy cele, określamy zasoby i ruszamy! W ramach kompleksowego wdrożenia otrzymują Państwo poprowadzenie "projektu" wdrożenia wybranego elementu. Ustalamy sposób pracy i rozliczamy się wyłącznie z osiągniętych efektów. W przypadku wybranych narzedzi rozliczamy się na zasadzie podziału wypracowanych oszczędności!!!

 

Kompleksowe wdrożenie Lean Management w firmie.

Indywidualnie opracowana, "szyta na miarę" strategia wprowadzenia w firmie podejścia Lean Management. Program obejmuje zarówno filozofię, narzedzia jak i kulture Lean w firmie. W zależności od wielkości firmy, ilości obszarów objętych zmianami, wsparcie może trwac od 6 do 24 miesięcy.

 

Zapewniamy pełną poufność zebranych informacji.

 

Z KAŻDYM klientem opracowujemy indywidualne podejście.

 

Rozliczamy się wyłącznie za osiągnięte efekty a nie czas pracy!

Rekrutacja

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach otwartych.

Najbliższe szkolenie:

Warsztaty 8D czyli jak rozwiązać problem raz na zawsze. - 12.02.2015 - Poznań

 Wypełnij formularz

Dane kontaktowe

Kursy i szkolenia Lean

Centrum Rozwoju Kompetencji
tel. 530 307 234
biuro@szkolenia-lean.pl