Banner pages

Referencje

W ciągu dotychczasowej działalności mieliśmy przyjemność wdrażać Lean Manufacturing i przeprowadzać szkolenia dla firm z sektora meblarskiego, kosmetycznego, motoryzacyjnego, elektronicznego, opakowaniowego, konstrukcji betonowych, obróbki metalu, poligraficznego i wielu innych. W sumie ponad 100 firm.

 

Poniżej wybrane spośród  otrzymanych referencji:

Czytaj referencje


Czytaj referencje


Czytaj referencje


Czytaj referencje


Polin   

Czytaj referencje


teriel logo

 

Z całą pewnością mogę polecić warsztaty z zakresu Lean Manufacturing, które prowadzone były przez pana Michała Ziemann i Centrum Rozwoju Kompetencji.

Warsztaty wnoszą nową ideę prowadzenia firmy oraz pracy w przedsiębiorstwie, gdzie do tej pory nie stosowano się do metod Lean.

Kilka miesięcy po szkoleniu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że teorię z warsztatów da się zaimplementować w praktykę zakładową.

Panu Michałowi serdecznie dziękuję za poświęcony czas i wyrażam nadzieję, że warsztaty będą kontynuowane oraz rozszerzane o kolejną tematykę, która pomoże usprawnić działanie firmy!

Polecam!

Pozdrawiam, Miłosz Harabasz

Asystent Dyrektora ds. Technicznych


Jesteśmy już po moich wdrożeniach....naprawdę wiele dało mi szkolenie leanowe. Bez inwestycji zbiłem pobór prądu o 30%!!! Okazało się, że po wdrożeniu 2 osoby spokojnie przeszły do centrali.

Pozdrawiam, Tomasz Donaj

Passion Cards Sp. z o.o.


Szkolenia bardzo ciekawe. Prowadzone przez osoby, które mają praktyczne doświadczenie w Lean Manufacturing. Blok 5 spotkań po 2 dni plus 2 dni szkoleń w firmie  dostępne w bezpłatnej formie,  jak do tej pory  nie spotkałem się z tak interesująca ofertą. Szczerze polecam!
Jarosław Jakubek
Kowalski Opakowania z Tektury


    

Czytaj referencje


   

Czytaj referencje

Rekrutacja

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach otwartych.

Najbliższe szkolenie:

Warsztaty 8D czyli jak rozwiązać problem raz na zawsze. - 12.02.2015 - Poznań

 Wypełnij formularz

Dane kontaktowe

Kursy i szkolenia Lean

Centrum Rozwoju Kompetencji
tel. 530 307 234
biuro@szkolenia-lean.pl